ПОИСК
АВТОРИЗАЦИЯ
Запомнить меня
Нет логина и пароля?
Оформите подписку на наши услуги.
Міжнародна виставка Rail Expo. Медіа-партнериУкраїнська/Русский/English
Міжнародна виставка Rail Expo, 2017 Київ.
Журнал «Транспорт»

Щотижневий інформаційно-аналітичний журнал "Транспорт" висвітлює проблеми функціонування та розвитку транспортної галузі, орієнтований на всіх фігурантів ринку транспортних послуг та спеціалістів-практиків транспортної галузі. Ключова відмінність журналу"Транспорт" - оперативна та аналітична інформація про ситуацію в різних сегментах транспортного комплексу. Велика увага приділяється організації перевезень, транспортній логістиці внутрішніх та транзитних вантажопотоків, їх контейнеризації.

Бiзнес-портал UAprom.info

Бізнес-портал UAprom.info – лідер серед ділових видань країни про український реальний сектор економіки. Ключовою компетенцією ресурсу є оперативна та ексклюзивна інформація про вітчизняну промисловість, зокрема, гірничо-металургійний комплекс, машинобудування та транспорт. Окрім того, портал висвітлює вплив державної промислової політики на економіку України.

Журнал «Залізничне постачання»

Журнал «Залізничне постачання» орієнтований на встановлення ділових зв’язків між виробником і конкретним покупцем в залізничній галузі. Основна мета - надання інформації про українських виробників та постачальників усього спектру продукції залізничного призначення, інформації про провідних світових виробників та постачальників продукції залізничного призначення, сучасні тенденції в залізничному транспорті, історія розвитку залізничного транспорту в Україні.

Національний Промисловий Портал

Національний промисловий портал, це все про розвиток української промисловості та її досягнення. Портал допомагає дізнатися громадянам про компанії та підприємства, які працюють та розвиваються у нашій країні, а також успішно представляють Україну у якості важливого промислового гравця на світових товарних ринках.

vagon.by

vagon.by - новини вагонного господарства, каталог моделей вантажних вагонів з фотографіями та сервіс порівняння характеристик вагонів, фотогалерея, валідація та розшифрування номерів вантажних вагонів.