ПОИСК
АВТОРИЗАЦИЯ
Запомнить меня
Нет логина и пароля?
Оформите подписку на наши услуги.
Міжнародна виставка Rail Expo. ОписУкраїнська/Русский/English
Міжнародна виставка Rail Expo, 2017 Київ.

Вперше в Україні пройшла спеціалізована залізнична виставка в міжнародному форматі Rail EXPO 2017!

24 - 25 жовтня у Києві у виставковому комплексі ТПП України відбулась Міжнародна спеціалізована виставка Rail EXPO 2017 (#REUA) , що повністю орієнтована на залізничну промисловість – залізничний транспорт, інфраструктуру, виробництво обладнання та комплектуючих для залізничного ринку.

Свої експозиції представили компанії з семи країн світу – України, Індії, Латвії, США, Болгарії, Китаю та Польщі.

Серед учасників
представники понад 400 компаній з 26 країн світу:
  • 12 – локомотиворемонтних підприємств
  • 14 – вагонобудівельних компаній
  • 32 – сервісні компанії, що спеціалізуються на ремонті рухомого складу
  • 45 – операторів та експедиторів залізничного рухомого складу
  • 28 – великих вантажовласників, що користуються послугами залізниці
  • 127 – виробників та постачальників комплектуючих

  • Урядові та громадські організації, науково-дослідницькі установи, інжинірингові компанії, консалтингові агенції, банківські та фінансові установи, страхові та юридичні компанії, рекрутингові агенції.
Профiль вiдвiдувачiв:
 
Фотозвіт

Конференції в рамках RE UA 2017 – управлінські форуми для бізнес спільноти. За участі галузевих експертів, лідерів думок та практиків говоримо про найближче майбутнє залізниць за напрямами:

Значущість події у процесі відродження українського вагонобудування та залізничної промисловості в цілому, у впровадженні провідних світових технологій та закладенні основ для сталого економічного зростання підкреслили почесні гості заходу.

Анатолій Гіршфельд, виконавчий директор Національної комісії промислової політики при КМУ:
- Головний стрижень програми розвитку промисловості, який ми відстоюємо, – це локалізація складної техніки в Україні на рівні 40%. Такий приклад ми вже бачимо - General Electric, який буде локалізувати в Україні виробництво тягового рухомого складу на рівні 40%.
- Рівень інвестицій в оновлення Укрзализниці безпрецедентний за всю її історію – близько 5,5 млрд.грн. Будуть оновлювати як вагони, тепловози, електровози, так і об’єкти інфраструктури. Від цього Україна отримає максимальний ефект в економіці та додаткові робочі місця.
 
Віктор Галасюк, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва:
- Відвідав усі стенди на #RailExpo у Chamber Plaza. Виробники в один голос підтримують ініціативу “Купуй українське, плати українцям!”. Законопроект передбачає суттєву цінову перевагу для тих підприємств, які локалізували своє виробництво в Україні на українських ресурсах. Використовуєш українську працю, енергію, сировину, матеріали, кредити – отримуєш високий коефіцієнт локалізації і відповідно можеш продати свій товар на держзакупівлях дорожче за імпортний аналог, в якому немає нічого українського. Це стратегічна ініціатива для захисту внутрішнього ринку. Промисловий пакет реформ включає цілу низку законопроектів, які покликані зняти бар’єри для виробництва та створити стимулюючі умови, сприяти розвитку української промисловості.
 
Віктор Довгань, заст. Міністра інфраструктури України:
Розвиток залізниці дозволить залізними нитками зшити нашу країну і стане підґрунтям нашої економіки. Пасажирські перевезення, експорт, інфраструктура - важлива складова розвитку країни в цілому.
Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України:
- Чого нам не вистачає – то це амбіцій: ми всі хочемо найкращого, але відмовляємо собі на користь майбутніх поколінь. Нам необхідно, щоб всі говорили, що в Україні найкращі залізниці, вигідне географічне положення, а українські машинобудівники та залізничники - це звучить гордо. Потрібно ставити амбіційні цілі! Ми маємо бути найкращими!
 

Ми переконані, що розвиток залізничного транспорту України створить внутрішній попит на продукцію металургії, будівельної галузі і стане мультиплікатором позитивних зрушень у всій національній економіці!
Тому вже сьогодні готуємось до Міжнародної спеціалізованої виставки Rail EXPO 2018!