ПОИСК
АВТОРИЗАЦИЯ
Запомнить меня
Нет логина и пароля? Заполните заявку на бесплатный пробный доступ!
Или оформите подписку на наши услуги.
Міжнародна виставка Rail Expo. ЕкспонентиУкраїнська/Русский/English
Міжнародна виставка Rail Expo, 2017 Київ.
Укрзалізниця

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі.


      
Амстед Рейл Компані, Інк.

Компанія “Амстед Рейл Компані, Інк.” (США) є одним з найбільших у світі виробником комплектуючих для залізничних вагонів та виступає у якості промислового лідера з виробництва залізничних коліс, касетних підшипників, осей, великого вагонного литва (рам бокових та балок надресорних), автозчепних пристроїв вагону, пружин, залізничних протиугонів та систем моніторингу як вагонів, так і їх ходових частин (системи IONX).

Компанія Hi-bond

Компанія Hi-bond є авторитетним індійським виробником вкладишів і втулок для різних типів двигунів і турбін. Наша компанія виробляє всі типи продукції для радянських та сучасних тепловозів. Поточний момент - час активного розвитку та виходу на нові ринки, яким для нас і є ринок України. Ціни, якість, строки - основоположні кити, на які спирається наш бізнес.

Представник компанії Hi-bond в Україні - Микита Малигін.

Express Service OOD

Express Service OOD – це завод у Болгарії, що має багаторічний досвід у сфері ремонту та виробництва нових дизельних тепловозів, а також акумуляторних маневрових тепловозів. Наші нові локомотиви – це ідеальне рішення будь-яких маневрових задач на виробничих підприємствах, залізничних вокзалах, портах, терміналах. Вони невеликі, дуже економічні, вимагають незначного обслуговування та зручні в експлуатації.

ПАТ «АЗОВМАШ»

Група підприємств ПАТ «Азовмаш» є одним з найбільших машинобудівних комплексів України, продукція якого добре відома більш ніж в 40 країнах світу. Це вагони-цистерни, піввагони, платформи, криті вагони, контейнери-цистерни, автоцистерни, автопаливо-заправники для авіаційної техніки, а також металургійне, гірничо-рудне і підйомно-транспортне устаткування.

ТОВ “Амстед-Рейл”

ТОВ “Амстед-Рейл” – спільне україно-американське підприємство, спеціалізується на ізотермічній обробці металів, виробництві приладів гасіння коливань та деталей фрикціних вузлів ходових частин для: вантажних вагонів (ковзуни постійного контакту, фрикційні елементи), пасажирських вагонвв (сухарі, втулки шпинтону, вкладки ковзунів) та локомотивів (шарові опори), виготовлених з високоміцних матеріалів зі збільшеним ресурсом, що поліпшують динамічні та експлуатаційні якості вагонів.

ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД»

ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» виробляє елементи верхньої будови колії: стрілочні переводи (звичайні, симетричні, криволінійні, подвійні перехресні), глухі пересічення різних марок з рейок типу Р50, Р65, 49E1, 60E1 для укладання в колію. Споживачі продукції ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД» - це залізничні компанії, морські порти, поромні переправи, промислові підприємства (для організації промислового залізничного сполучення).

ТОВ «ДДАП-РАКС»

ТОВ «ДДАП-РАКС» виробляє напівоброблені залізничні осі: вагонні, локомотивні, осі для дизель- та електропоїздів, спецрухомого складу. «ДДАП-РАКС» надає послуги з остаточної механічної обробки під накатку, ультразвукового та візуального контролю, маркування та упаковки. ТОВ «ДДАП-РАКС» - єдиний в Україні виробник напівоброблених осей з катаної чорнової осі ПАТ «ДМК». Основні споживачі продукції – вагонобудівельні та вагоноремонтні заводи України, СНД, США, Канади та Європи.

ТОВ Жмеринське підприємство „Експрес”

ТОВ Жмеринське підприємство „Експрес” – вагоноремонтний завод, що ремонтує та модернізує вантажні вагони усіх типів; локомотиви ТЕМ, ТГМ, ЧМЕ, ТГК; пасажирські вагони; дизель-потяги серій Д1 і ДР1А, електропотяги всіх типів. А також формує та ремонтує колісні пари усіх типів: редукторні та холості пасажирських вагонів, дизель-потягів, електропотягів, локомотивів та вантажних вагонів.

НВФ «Техвагонмаш»

НВФ «Техвагонмаш» - науково-виробнича фірма, діяльність якої сконцентрована на основних напрямах: комплексне проектування та устаткування підприємств транспортного машинобудування; спеціальне технологічне обладнання для виробництва залізничного транспорту; технологічне обладнання для ремонту вагонів; обладнання для виробництва причіпної та навісної техніки комерційного автотранспорту; роботизовані зварювальні комплекси; дробометне, дробоструминне обладнання; фарбувально-сушильні камери; автоматизовані склади; технологічний транспорт.

ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо»

ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» є одним з найбільших виробників залізничних гальмівних колодок серед країн Східної Європи. Завод серійно виготовляє безазбестові композиційні колодки та накладки для вагонів з різними типами гальмівних систем. На базі власної лабораторії активно займається розробками нових колодок для локомотивів та мотор-вагонного рухомого складу залізниць.

Індустріальна група УПЕК

Індустріальна група УПЕК - одна з найбільших в Україні приватних компаній, що об'єднує ряд відомих машинобудівних підприємств з більш ніж піввіковою історією. УПЕК є одним з провідних в СНД виробників підшипників, шліфувальних верстатів з ЧПУ, електродвигунів, насосів, трансмісій та шасі, клімат систем на базі повітряного циклу, а також інших машин, устаткування, вузлів та компонентів для залізничної, автомобільної, сільськогосподарської, загально- та енергомашинобудівній, оборонної та металургійної галузей.

SIA „LDZ ritošā sastāva serviss”

SIA "LDZ ritoрв sastвva serviss" (OOO «Сервіс рухомого складу LDZ») - дочірнє підприємство ДАТ «Latvijas dzelzceпр», яке здійснює ремонт, модернізацію, обслуговування та екіпірування залізничного рухомого складу, оренду магістральних вантажних і маневрових локомотивів, займається зберіганням палива і його реалізацією залізничним операторам та іншим клієнтам, a також пропонує послуги хіміко-технічної та вимірювальної лабораторії.

ТОВ «СР «Колумб»

ТОВ «СР «Колумб» (Київ) створено на основі «СП «Колумб» (1992 рік). Пропонуємо від розробки до виготовлення наступну продукцію: прапори та вимпели; флагштоки та аксесуари, підставки для прапорів, прапорців та вимпелів; нагороди, знаки, медалі, значки, посвідчення; комплексну сувенірну продукцію (в т.ч. VIP); геральдичну продукцію; ексклюзивні подарунки до ювілеїв, урочистих заходів; інтер’єрну рекламу.

Науково-виробниче об’єднання МДС

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання МДС» проектує та виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, службові приміщення; санітарні системи для всіх видів рухомого складу - локомотиви, дизель- та електропоїзди, пасажирські вагони, вагони спецпризначення, метро та трамваї. НВО МДС пропонує комплексні рішення, що включають повний цикл робіт від концепції до виробництва, поставки та сервісу.

China Motors/CRRC International

Компанія CRRC (КНР) - найбільший в світі виробник рухомого складу та компонентів. В Україні CRRC представляє компанія China Motors. CRRC пропонує велику лінійку рухомого складу, адаптованого для колії 1520 мм: електровоз перемінного току БКГ-2; потужний магістральний тепловоз CKD9C; лінійка маневрових тепловозів CKD6; напіввагон; зерновоз; платформа; контейнери для сипучих вантажів. Представник компанії CRRC - технічний адвайзер, колишній директор УЗ з технічної політики, к.т.н. Ростислав Дьомін.

ТОВ «НВП «ЕКСІММАШ»

Реалізація продукції власного виробництва під торговельною маркою ARRCO для транспортної промисловості; Розробка, виробництво склоочисників будь-якої модифікації. Заміна пневматичних склоочисників на електричні при модернізації та ремонті транспортних засобів, що знаходяться в експлуатації; Виробництво перетворювачів напруги, призначених для забезпечення живлення локомотивної електронної апаратури на різних типах тягового рухомого складу.


Арт: Порт

Програмний комплекс «Арт: Порт» для транспортного бізнесу. Новий продукт: «Арт:Залізнична логістика». Комплексна автоматизація управління і обліку для залізничного, автомобільного і морського транспорту, портів і стивідорних компаній, елеваторів і зернових терміналів, морських агентів і експедиторів. Програми власної розробки, впровадження більш ніж в 1500 клієнтів по всій Україні в різних галузях.


Теплолюкс-Дніпро

Компанія ТОВ «Теплолюкс-Дніпро» пропонує повне комплексне рішення з проектування, постачання, монтажу та обслуговування систем промислового електрообігріву та систем електрообігріву стрілочних переводів на шляхах «Укрзалізниці» та на залізницях комерційних підприємств.

ТОВ «Ліпласт Україна»

ТОВ «Ліпласт Україна» є виробником виробів та деталей для галузей енергетики, телекомунікації та залізничного транспорту. Підприємство спеціалізується на випуску деталей, вузлів та комплектуючих з склопластика, листових полімерних матеріалів, пінополіуретану, SMC-матеріалів. Підприємство постійно працює над збільшенням асортименту продукції, що випускає, і готово розглянути будь-які запити від Замовника, виготовити замовлення високої якості, застосовуючи інноваційні технології та сучасні матеріали.

ТОВ «Спецкран»

ТОВ «Спецкран» засновано у 2001 році, є одним з провідних виробників залізничної техніки на комбінованому ходу (мотовозів/ локомобілей, універсальних колійних машин), ручного механізованого інструменту для ремонту, поточного утримання та будівництва залізничної колії.